Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
FOOD PROJECTS MANAGER

SMC Industrial Automation Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4632 dni temu

Ogłoszenie numer: 166339, z dnia 2011-09-26

www.smc.pl Światowy lider produkcji pneumatyki i automatyki przemysłowej poszukuje osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1173/2

Opis stanowiska

  • Budowanie relacji z kluczowymi klientami w przemyśle spożywczym poprzez kontakty z wyższym i średnim szczeblem zarządzania
  • Sprzedaż specjalizowanych produktów i usług dla przemysłu spożywczego
  • Koordynacja prac lokalnych Inżynierów ds. Sprzedaży i specjalistów z Działu Technicznego firmy SMC

Wymagania

  • Duże doświadczenie handlowe w zakresie zarządzania kluczowymi klientami i sprzedaży rozwiązań systemowych
  • Wykształcenie techniczne i wiedza oraz doświadczenie w zakresie technologii lub produkcji w przemyśle spożywczym ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu browarniczego i napojów
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B (podróże służbowe na terenie całej Polski)

Oferujemy

  • pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy