Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer - SAP

TALLY WEiJL
Warszawa
praca stacjonarna
2703 dni temu

TALLY WEiJL to dobrze znany, międzynarodowy producent mody, którego siedziba główna mieści się w Bazylei. Z blisko 800 sklepami w całej Europie i na Bliskim Wschodzie, skupiamy się na nowym wyzwaniu zapewnienia naszym Klientom pełnego pakietu usług dzięki sprzedaży wielokanałowej. Aby w pełni wdrożyć rozwiązania omni-channel, musimy przystosować nasze globalne systemy, m.in. SAP ERP, New POS Solution, CRM i Ecommerce. Ostatni z wymienionych został wdrożony przez Grupę w zeszłym roku i aktualnie planujemy jego wykorzystanie dla rozwiązań omni-channel, typu „click & collect”, zamówienia i zwroty w sklepie i inne. Naszym celem jest oferowanie jak najlepszego doświadczenia konsumenckiego w domu, w podróży i w sklepie.

Aby przyspieszyć nasz rozwój i podejmować kolejne kroki zgodnie z planem projektu, do naszego wewnętrznego działu SAP w Warszawie poszukujemy Specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, programowanie, nadzór, dokumentacja oraz utrzymanie aplikacji webowych z użyciem HTML5 / CSS3 / JavaScript / SAP UI5
  • Tworzenie kodu oraz bibliotek gotowych do ponownego użycia
  • Optymalizacja aplikacji w celu maksymalizacji szybkości działania oraz skalowalności
  • Przeprowadzanie szczegółowych analiz i rozwój aplikacji SAP w SAP UI5
  • Eskalacja problemów oraz sugerowanie i implementacja alternatywnych rozwiązań
  • Efektywna praca w zespole i odpowiedzialność za własny proces we wszystkich projektach

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania, programowania oraz implementacji aplikacji webowych z użyciem HTML5, CSS3 oraz JavaScript
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub równorzędne kwalifikacje
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność poruszania się w środowisku programowania (najlepiej SAP lub zbliżonych technologii)
  • Znajomość najnowszych technologii i trendów w programowaniu Front-end
  • Zainteresowanie rozwojem innowacyjnych rozwiązań mobilnych SAP i zdobywaniem wiedzy na temat systemu SAP
  • Znajomość najlepszych praktyk i trendów w projektowaniu UX
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) jest warunkiem koniecznym
  • Uprzednie doświadczenie w programowaniu ABAP będzie atutem

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia wiedzy na temat systemu SAP oraz ciągły rozwój zawodowy dzięki wymagającym wyzwaniom oraz współpracy ze specjalistami SAP i użytkownikami końcowymi systemu
  • Szeroki zakres projektów
  • Długofalowa współpraca pozwalająca na wywarcie realnego wpływu na rozwój międzynarodowej marki
  • Okazja do pracy z wiodącymi systemami, aplikacjami oraz bazami danych (między innymi HANA oraz UI5/Fiori)
  • Międzynarodowa współpraca w wielokulturowym i wielojęzykowym środowisku pracy
  • Biuro w ścisłym centrum Warszawy
  • Wysoki standard zatrudnienia, w tym prywatna opieka medyczna oraz pakiet Multisport