Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Lama Media sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2556 dni temu

Lama Media to agencja interaktywna działająca od 2006 roku. Nasz zespół specjalizuje się w budowie stron internetowych, aplikacji webowych, platform e-commerce oraz w kampaniach marketingowych dla klientów polskich i zagranicznych. Od zeszłego roku pracujemy w zwinnej metodyce Scrum, która usprawnia proces budowy stron i aplikacji.

W gronie naszych klientów znajdują się m.in.: Boston Consulting Group, The World Games 2017, Miasto Wrocław, Wielton S.A. Politechnika Wrocławska, Hewlett-Packard.

Aktualnie szukamy zdolnego:

Miejsce pracy: Wrocław

Bardzo chcielibyśmy współpracować z Tobą, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie deweloperskie w pracy z WordPress’em
  • jesteś biegły w tworzeniu front-endu aplikacji oraz stron internetowych w oparciu o technologie HTML5/CSS3
  • masz praktyczną umiejętność wykorzystywania JavaScript (mile widziane Vue / Aurelia / React)
  • potrafisz precyzyjnie i estetycznie przetworzyć wizję Designera na język zrozumiały dla przeglądarek internetowych (jesteś pixel perfect)
  • posiadasz podstawową znajomość języka zapytań SQL, relacyjnej bazy danych MySQL oraz umiejętność programowania w języku PHP
  • jesteś kreatywny, dokładny, samodzielny i chcesz się rozwijać
  • podstawowa komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemu.
Korzyści płynące ze współpracy z nami:
  • zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie
  • udział w realizacji prestiżowych projektów dla międzynarodowych klientów
  • dofinansowanie do lekcji angielskiego / niemieckiego z native speakerem oraz do karty sportowej
  • praca ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • możliwość pracy zdalnej
  • praca na samodzielnym stanowisku.

A jeśli na czymś grasz, masz dodatkowy powód, aby do nas dołączyć. Prywatnie większość z nas ma ciągoty muzyczne - gramy i śpiewamy – co możesz sprawdzić tutaj i tutaj

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.