Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

KiWu Software
Warszawa
praca stacjonarna
2551 dni temu

Ogłoszenie numer: 1615701, z dnia 2017-05-02

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem tworzącym software dla przemysłu samochodowego i ecommerce, powstałym przy niemiecko-brytyjskim konsorcjum.

Na najbiliższe lata planujemy dynamiczny rozwój, którego podwaliną jest innowacyjny zespół, którego ważnym elementem możesz stać się także TY – aby móc to osiągnąć, szukamy utalentowanych, wszechstronnych i ambitnych programistów, którzy chcą być częścią firmy od początku jej istnienia z perspektywą długoterminowej współpracy i możliwościami rozwoju na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • Znajomość HTML, CSS
  • Znajomość JavaScript, jQuery
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Znajomość Bootstrap
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu szablonów (TWIG, Smarty) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwa częściowa praca zdalna
  • Pracę w jednej z najbardziej innowacyjnej gałęzi rynku
  • Szybki rozwój osobisty
  • Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze wśród młodego zespołu
  • Benefity pozapłacowe - Vouchery wakacyjne, prywatna opieka medyczna,