Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

314 Apps Limited
śląskie, Jaworzno, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
4120 dni temu

Ogłoszenie numer: 260382, z dnia 2013-03-06

At 314 we design and develop custom, elegant and effective web and mobile apps to help simplify and improve people's lives, whether they be a start-up business or already an industry leader.

Miejsce pracy: śląskie, Jaworzno, Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Na stanowisko Frontend Developera poszukujemy osoby, która, z pełnym zaangażowaniem, będzie dzieliła z nami pasję w tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań webowych oraz mobilnych dla naszych klientów.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML/HTML5, CSS3, Javascript oraz jQuery
  • Znajomość HAML i SASS
  • Znajomość wzorców projektowych UI
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność skupienia się na dostarczaniu wartości biznesowej dla klienta
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej i poczucie humoru
  • Komunikatywny angielski
  • Umiejętność pracy w zespole

 Mile widziane:

  • Znajomość CoffeScript
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Twitter Bootstrap
  • Podstawowa znajomość frameworka RubyOnRails
  • Photoshop
  • Doświadczenie w pracy z użyciem lekkich metodologii (Agile / SCRUM)
  • Praca z systemami kontroli wersji Git

Oferujemy

  • Stabilną, dobrze płatną (4500 - 6500 PLN) pracę w jednym z naszych biur (Warszawa / Bielsko-Biała / Jaworzno)
  • Ciekawe i wymagające projekty dla zagranicznych klientów
  • Ciągły rozwój (wyjazdy na konferencje, kreatywne piątki, comiesięczne cele do osiągnięcia)
  • Aktywny udział w tworzeniu firmy