Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

Experis Gdańsk
Gdańsk
praca stacjonarna
3642 dni temu

Naszym Klientem jest software house - drugi co do wielkości sprzedaży integrator ofert turystycznych online na rynku holenderskim. 10-osobowy zespół programistów w Gdańsku poszukuje osoby z dużym doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań frontendowych, która chciałaby dołączyć do projektu.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: 115153/F/MIK/113

Zadania:

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało podniesienie jakości kodu front-endu, zwłaszcza w kwestii architektury i pisania automatycznych testów do JavaScript.

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w JavaScript;
  • Bardzo dobra znajomość:
    • XHTML/HTML5
    • CSS2.0/3.0 i Sass;
    • jQuery;
    • AJAX;
    • Mile widziane: CoffeScript, Bootstrap.
  • Znajomość zagadnień związanych z:
    • responsive Web Design;
    • konwersją PSD do HTML;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • Swobodną i kameralną atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (rozliczenie w Euro);
  • Stałą współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  • Stały kontakt z językiem angielskim – regularna komunikacja z holenderskim zespołem;
  • Elastyczny czas pracy: (system core hours 10:00-16:00; możliwość sporadycznej pracy zdalnej np. w czasie choroby dziecka);
  • System wsparcia nauki (firmowa biblioteczka wyposażona w specjalistyczną literaturę; spotkania naukowe w zespole: prezentacje prowadzone przez współpracowników dotyczące nowinek technicznych, pracy na konkretnym przykładzie kodu („Co można zrobić lepiej") itp.;
  • Wyjazdy integracyjne organizowane w centrali w firmy (Holandia);
  • Otwartość na nowe pomysły i sugestie związana z wykorzystaniem nowych / innych technologii
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.