Zobacz więcej ofert pracy

Frontend developer / HTML / CSS

INTERSON
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
3279 dni temu

Ogłoszenie numer: 677932, z dnia 2015-05-04

INTERSON

www.interson.pl

Jesteśmy doświadczonym zespołem z dużymi umiejętnościami i ciągłą potrzebą pozyskiwania nowych wyzwań. Wspólnie z pozostałymi działami firmy, zrealizowaliśmy już kilkaset projektów, co pozwoliło nam wzbogacić naszą wiedzę oraz zdobyć bezcenne doświadczenie, które konsekwentnie wykorzystywane jest przy kolejnych zleceniach naszych klientów.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Poszukujemy:

  • frontend developera do pracy zdalnej,
  • na 1/2 etatu lub pełen etat,

Mile widziani są przede wszystkim ci kandydaci, którzy w ostatnim czasie mieli dużą styczność z pracami nad responsywnymi wersjami projektów internetowych. Zależy nam na osobie, której dotychczas głównym zadaniem był frontend.

Wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach front-endowych,
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript,
  • Bardzo dobra znajomość Bootstrap,
  • Bardzo dobra znajomość CSS oraz HTML,
  • Znajomość biblioteki jQuery,
  • Mile widziane wysokie poczucie estetyki.

Oferujemy

  • Nieformalną atmosferę pracy,
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca,
  • Elastyczną politykę dni wolnych i urlopów,
  • Stałe wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności.