Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer (z AngularJS)

Power Media S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2591 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: FAR/WRO/AB

Dla Klienta z branży transportowej poszukujemy Frontend Developera do bezpośredniej współpracy w oparciu o umowę o pracę. Praca w międzynarodowej firmie, w nowoczesnym biurze położonym w okolicy wrocławskiego Rynku.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ściśle współpracować  z zespołem w zakresie rozwoju, modyfikacji oraz wspieraniu strony internetowej, a także interfejsów użytkownika we wszystkich kanałach. Poszukujemy osób interesujących się najnowszymi technologiami, pasjonatów innowacyjnych rozwiązań, którzy chcieliby podjąć się nowych wyzwań związanych z prowadzeniem transformacji cyfrowej.

Czym zajmiesz się, pracując z Nami:

  • Tworzeniem interfejsów użytkownika najlepszej klasy wykorzystując naszą autorską platformę;
  • Rozwojem oprogramowania najwyższej jakości wykorzystując metodykę Agile;
  • Wprowadzaniem wspólnie z zespołem najlepszych praktyk programistycznych oraz związanych z rozwojem oprogramowania;
  • Wspomaganiem analityków biznesowych (oraz innych partnerów biznesowych) w tworzeniu nowych planów, ocenie i kształtowaniu wymogów;
  • Uczestnictwem w prezentacjach dla product ownerów i partnerów biznesowych
  • Ciągłym rozwojem i doskonaleniem w zespole.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Od 3 lat doświadczenia komercyjnego w pracy z technologiami webowymi;
  • Świetnej znajomości JavaScript i bardzo dobrej znajomości AngularJS;
  • Znajomości technologii HTML5, CSS3;
  • Doświadczenia w pracy z systemami pisanymi w Javie lub języku pokrewnym;
  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym;
  • Swobodnego posługiwania się j. angielskim.

Dodatkowe punkty zdobędziesz, jeśli:

  • Swobodnie poruszasz się w środowisku Linux/Unix (uwzględniając biblioteki SVG i Raphael);
  • Masz doświadczenie w rozwijaniu internetowych aplikacji mobilnych;
  • Znasz Grunt i Gulp;
  • Masz doświadczenie z TDD (BDD) i środowisku CI.

Idealnie będzie, jeśli do tego:

  • Jesteś osobą wytrwałą, dociekliwą;
  • Wysoko stawiasz poprzeczkę sobie i swoim współpracownikom;
  • Szybko się uczysz i chcesz się rozwijać;
  • Wiesz co to takiego TC39 i orientujesz się jak zmienia się JavaScript z ECMAScript „Harmony”.

Od Nas otrzymasz:

  • Konkurencyjne stawki wynagrodzenia;
  • Stabilne warunki pracy – bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozwojowe, międzynarodowe środowisko, w którym możesz się ciągle doskonalić;
  •  Benefity pozapłacowe, które obejmują kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną;
  • Zniżki na podróże z naszą firmą.
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs