Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

CONNECTIS_
Warszawa
praca stacjonarna
2543 dni temu

Dodano: 2017-05-09   Nr ref. 5773/KK

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie
Jeśli jesteś doświadczonym Frontend Developerem i chcesz pracować w międzynarodowej organizacji zarządzającej portalami pracy w Europie, Afryce Południowej i Ameryce Środkowej? Mamy projekt dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu jako:
Warszawa

13 000 - 16 000 PLN netto

OPIS STANOWISKA:
  • Zaprojektowanie oraz wdrożenie nowych funkcjonalności przy użyciu HTML5 oraz AngularJS
  • Pisanie środkowej warstwy kodu w nawiązaniu do przedstawionych wymagań biznesowych
  • Uczestnictwo we wszystkich aspektach cyklu życia projektu
  • Bezpośrednią współpracę z Project Managerami, Analitykami Biznesowymi oraz zewnętrznymi zespołami IT w celu implementacji zmian oraz nowych funkcjonalności
OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • Pracę w firmie z nagrodami: Diamenty Forbesa, EB Kreator, Outsourcing Stars, Gazele Biznesu oraz HR Dream Team
  • 2000 zł za każde polecenie specjalisty do naszych projektów

1. Czy masz minimum 3 lata doświadczenia jako Frontend Developer?
2. Posiadasz doświadczenie z Angularem lub Reactem?
3. Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim?
4. Zgłaszam się!
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000