Nr ref.: 6585/EH
Frontend Developer
Lokalizacja

Katowice

Wynagrodzenie

11 000 - 14 000 PLN netto

Obszar

it

Start

Listopad - Grudzień 2017

Języki

angielski - b1

Start

październik-listopad

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Praca z nowymi technologiami
  • Praca w metodyce SCRUM
  • Programowanie interfejsu użytkownika i nowych funkcjonalności
Oferujmy:
  • Pracę w środowisku wysokiej klasy specjalistów
  • Ciekawą tematykę projektu o międzynarodowym zasięgu
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Katowic
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Elastyczne godziny pracy
Lokalizacja

Katowice

Obszar

it

Start

Języki

Start

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • JavaScriptmin. 4 lata
  • HTML/CSS
  • ANGULAR 2
  • Nodejs
  • Gulp.js/Webpack
  • testy jednostkowe
  • język angielski b1

Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Poznaj stanowisko: Front-end Developer

Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl