Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3977 dni temu

Oferta aktualna do: 2013-06-15

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: CC13/FRONTDEV/KRK/PRACA/13190
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Rozwój interfejsów użytkownika w oparciu o technologie webowe produktów firmy (E-mail Marketing Software, Social Media Software etc.)
  • Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu dużych kampanii online dla Klientów
  • Rozwój istniejących oraz nowych portali i stron internetowych
Wymagania wobec Kandydata:
  • Ukończone studia informatyczne lub pokrewne
  • Około roczne doświadczenia w programowaniu (Java, PHP, C++ etc.)
  • Znajomość technologii webowych (HTML5, CSS3)
  • Znajomość JavaScript oraz technologii AJAX lub jQuery
  • Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie z JSP, XML
  • Mile widziane doświadczenie z Photoshop lub Fireworks
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Profil osobowy:
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Udział w ciekawych projektach
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)