Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Connectis Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3193 dni temu
Do nowego projektu realizowanego we współpracy z naszym kluczowym klientem
poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3241/AH

Zadania:
  • Projektowanie i rozwój warstwy front-end w wewnętrznych i zewnętrznych projektach
  • Projektowanie rozwiązań dedykowanych na urządzenia mobilne
  • Współpraca z międzynarodowym Klientem oraz zespołem developerów

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy z JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z HTML5, CSS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Całościowe wsparcie na projekcie
  • Praca z najnowszymi technologiami w międzynarodowym środowisku

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connectis Sp. z o. o., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Dobrowolnie wyrażam również zgodę na udostępnienie przez Connectis moich danych innym podmiotom Connectis Sp. z o. o., w tym w szczególności mającym siedzibę w państwach spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).
bottom