PGB Human Resources dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży technologicznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Full Stack (Ruby on Rails) Developer
Miejsce pracy: łódzkie
Nr ref.: FS_0216_WLZ_WAI
Opis stanowiska:
  • Projektowanie, budowanie i utrzymywanie sprawności użytkowania i niezawodności kodu Ruby.
  • Projektowanie, budowanie i integracja rozwiązań z zakresu przechowywania danych (relacyjne i nierelacyjne bazy danych).
  • Projektowanie, budowanie i integracja elementów interfejsu użytkownika.
  • Identyfikacja zatorów i wirusów oraz opracowywanie rozwiązań.
  • Asystowanie przy innych pracach związanych z projektowaniem aplikacji.
  • Wsparcie przy utrzymywaniu jakości kodu, organizacji i dokumentacji.
  • Zwiększanie wyników efektywności poprzez ciągłe doskonalenie, zgłębianie, dokonywanie ocen oraz wdrażanie nowych technologii.
  • Zachowanie poufności i przestrzeganie zasad dot. bezpieczeństwa informacji w firmie.
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie techniczne.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w Ruby on Rails.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.
  • Dobra znajomość składni Ruby oraz niuansów tego środowiska.
  • Szczegółowa wiedza dot. programowania obiektowego.
  • Dobra znajomość technologii front-end tj. JavaScript, HTML5 i CSS3.
  • Zręczność w czytelnym pisaniu kodu źródłowego Ruby.
  • Umiejętność integracji wielu źródeł i baz danych w jeden system.
  • Znajomość podstawowych zasad projektowania aplikacji skalowalnych.
  • Umiejętność tworzenia schematów baz danych.
  • Umiejętność wdrożenia platformy automatycznego testowania oraz tworzenia testów jednostkowych.
  • Biegła znajomość narzędzi do śledzenie wersji kodu źródłowego – głównie Git.
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność koncentracji na rozwiązaniu problemu.
  • Umiejętność nieszablonowego myślenia.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wieloskładnikowe wynagrodzenie.
  • Służbowy telefon, laptop lub iPad w zależności od potrzeb.
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą.
  • Elastyczny czas i forma pracy.
  • Regularność i terminowość wypłat.
  • Zniżki na sprzęt oferowany przez firmę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com

PGB Human Resources

Jesteśmy agencja personalną i poszukujemy kompetentnych pracowników dla naszych klientów.

Dane firmy

Składowa 5
61-888 Poznań
wielkopolskie

Poznaj stanowisko: Programista Ruby on Rails

Ruby on Rails jest to program stworzony w celu sprawniejszego tworzenia aplikacji webowych. Umożliwia bowiem szybsze i łatwiejsze pisanie kodu. Zastosowane w nim zostały reguły DRY (Don’t repeat yourself) oraz COC (Convention Over Configuration). Pierwsza z nich polega na unikaniu tej samej pracy, a druga na zastępowaniu samodzielnej konfiguracji poprzez gotowe rozwiązania. W RoR można zwiększać ...

Rekrutują z Praca.pl