Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Galwanizer Łódź
Galwanizer - Pracownik produkcji

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi
Łódź
praca stacjonarna
2511 dni temu

Ogłoszenie numer: 1676438, z dnia 2017-06-19

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi, jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 08/2017

Opis stanowiska

  • obsługa wanien galwanicznych
  • pakietowanie i piaskowanie pierścieni tłokowych

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie chemiczne
  • zdolności manualne
  • sumienność

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • praca od poniedziałku do piątku
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia