Zobacz więcej ofert pracy

Galwanizer

Terma Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3231 dni temu

Ogłoszenie numer: 745036, z dnia 2015-07-06

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić na przeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać .Dlatego otwieramy oddział w Poznaniu.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:

Galwanizer

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Mechaniczne przygotowanie powierzchni pod procesy galwaniczne
  • Obsługa prostowników galwanicznych
  • Wytwarzanie pokryć galwanicznych
  • Dbałość o wysoką jakość pokrycia galwanicznego
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie podstawowych parametrów procesu
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie infrastruktury technicznej

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie galwanizowania powłok dekoracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość procesu i techniki galwanizacyjnej
  • Posiadanie naturalnych predyspozycji do poprawy jakości, wydajności oraz ergonomii procesu
  • Umiejętność przygotowywania powierzchni metalowych – szlifowanie, polerowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku
  • Dokładność, precyzja, sprawność manualna
  • Odpowiedzialność za powierzone procesy
  • Duża motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy „od zaraz"

Oferujemy

  • pracę w innowacyjnej firmie o płaskiej strukturze (brak dyrektorów, kierowników, przełożonych i in.)
  • możliwość kreowania rozwiązań w dynamicznej a jednocześnie stabilnej organizacji (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata)
  • poznanie innowacyjnego modelu funkcjonowania przedsiębiorstwa w realiach wolnorynkowych
  • ukierunkowanie na wolność w: samostanowieniu o swoim rozwoju; zwiększaniu wartości generowanej przez własną pracę i jej gratyfikację; korzystaniu z wszelkich dostępnych zasobów firmy (merytorycznych, personalnych, technologicznych); swobodnym wyrażaniu opinii w każdej kwestii, mając realny wpływ na kształt firmy; nabywaniu mentalności przedsiębiorcy w duchu współodpowiedzialności za całą organizację
  • kontakt z ludźmi służącymi sobie pomocą w ramach różnorodnych kwalifikacji zawodowych, pozazawodowych i własnych zainteresowań
  • pracę w organizacji ukierunkowanej na dobro drugiego Człowieka, wartości i etykę oraz odpowiedzialność społeczną
  • liczne narzędzia samorozwoju
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport