Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Game Developer

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2746 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: PZ

Zadania:

  • Pisanie czystego, przejrzystego, wydajnego, dobrze udokumentowanego kodu do gier na różne platformy mobilne
  • Dostarczanie wysokiej jakości pracy na czas
  • Współpraca z członkami zespołu

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia przy tworzeniu gier na aplikacje mobilne
  • Dobra znajomośc C++, Unity
  • Doświadczenie w pracy z jedną lub więcej platformą: PC, console (Xbox 360, Xbox One, PS2, PS3, PS4, PSP, Wii U, Wii, DS, 3DS), Mac, iOS, Android,
  • Dobra znajomość praktyczna: OpenGL
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Gotowość do pracy w zespole przy tworzeniu ciekawych projektów

Oferujemy:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Praca w młodym, zmotywowanym i kreatywnym zespole
  • Możliwość realizacji ciekawycjh międzynarodowych projektów
  • Wygodne biuro w centrum miasta
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.