Zobacz więcej ofert pracy

GŁÓWNA KSIĘGOWA/Y

PIEKARNIA BAGIETKA
Radziszewo
praca stacjonarna
4715 dni temu

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Radziszewo

Nr Ref.: 034/05/2011

Zadania:
  • organizacja pracy działu księgowego,
  • księgowanie oraz kontrola dokumentów finansowo-księgowych,
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • sporządzanie deklaracji VAT i CIT,
  • kontrolowanie dokumentów kadrowych i ZUS.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 2 – letnie doświadczenie pracy w księgowości na stanowisku głównego księgowego,
  • znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości, przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,
  • znajomość fakturowania, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i kwalifikacji,
  • możliwość dalszego rozwoju.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez PIEKARNIA "BAGIETKA" dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".