Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Główny Księgowy/ Manager Finansowy- umowa na zastępstwo

Grafton Recruitment
Gdańsk
praca stacjonarna
2340 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Gdańsk
Nr ref.: 5-26-47284/PC
Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główny Księgowy/ Manager Finansowy

Kontrakt na 6-9 miesięcy z możliwością przedłużenia

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie budżetu, nadzór nad procesem budżetowania, kontrola realizacji budżetu
  • Nadzór nad polityką rachunkowości firmy oraz prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych oraz tworzenie raportów zarządczych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami
  • Tworzenie rezerw finansowych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Bliska współpraca z Zarządem
Requirements:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania finansami w ramach międzynarodowych struktur w firmie produkcyjnej- warunek konieczny
  • Doświadczenie w raportingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura biznesowa
Benefits:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Duża samodzielność
  • Praca w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".