Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
GŁÓWNY KSIĘGOWY

Lark Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5845 dni temu

Ogłoszenie numer: 44121, z dnia 2008-05-15

Zajmujemy się importem i dystrybucją elektroniki użytkowej. Celem spółki jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań zarówno wysokiej jakości, jak i po niezwykle konkurencyjnych cenach.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Samodzielny księgowy.

Wymagania

  • kilkuletnia praktyka na stanowisku samodzielnego księgowego
  • obsługa programów księgowych RAKS
  • wykształcenie licencjackie lub wyższe
  • obsługa programu Płatnik
  • umiejętność samodzielnego sporządzania list płac, rozliczania wynagrodzeń i składek ZUS (umowy o pracę, umowy zlecenia i o dzieło)
  • znajomość prawa podatkowego w zakresie importu towarów, VAT, podatków dochodowych, itp.
  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie