Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Główny specjalista - analityk IT

Instytut Badawczy Leśnictwa
mazowieckie, Sękocin
praca stacjonarna
4672 dni temu

W związku z realizacją projektu pt.: „Leśne Centrum Informacji – platforma informacyjna monitoringu środowiska przyrodniczego" finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, Priorytet 2. Infrastruktura sfery B+R, Działanie 2.3 Inwestycje związane z rozwojem infrastruktury informatycznej nauki, Instytut Badawczy Leśnictwa ogłasza nabór na stanowisko

Miejsce pracy: Sękocin

Zadania:
  • koordynacja prac zespołu, odbieranie prac  i wykonywanie zadań w zakresie pozyskiwania, analizowania i dokumentowania wymagań systemowych oraz biznesowych dla tworzonego Sytemu,
  • nadzorowanie tworzenia, prowadzenie i obieranie prac związanych ze specyfikacją wymagań i rozwiązań informatycznych tworzonego Systemu,
  • nadzorowanie zadań związanych z prowadzeniem dokumentacji analitycznej i technicznej Systemu,
  • koordynowanie i odbieranie testów Systemu,
  • przygotowywanie raportów biznesowych,
  • koordynowanie i odbieranie produktów projektu od Wykonawcy Systemu,
  • realizacja Planu Jakości i opracowywanie Kryteriów Jakości tworzonego Systemu,
  • wsparcie i szkolenie użytkowników.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne (informatyka lub kierunki pokrewne),
  • udokumentowane 3-letnie doświadczenie związane z analizą i projektowaniem systemów informatycznych,
  • udokumentowane doświadczenie związane z realizacją zadań analitycznych w 3 projektach informatycznych,
  • znajomość PRINCE2 (preferowane będą osoby z ważnym certyfikatem),
  • umiejętność opisywania systemów informatycznych zgodnie z notacją UML 2.0 lub nowszą;
  • znajomość zasad zarządzania usługami informatycznymi ITIL (preferowane będą osoby z ważnym certyfikatem),
  • znajomość zasad testowania oprogramowania (preferowane będą osoby z certyfikatem ISTQB/ISEB),
  • znajomość metodologii rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów cyklu życia oprogramowania,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu tworzenia aplikacji biznesowych,
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętności efektywnej współpracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • znajomość zagadnień związanych z leśnictwem będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji ustalone w ramach negocjacji,
  • dojazd autobusem firmowym do i z Warszawy do Sękocina.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych będzie Instytut i będą one przetwarzane tylko do procesu rekrutacyjnego