Główny Specjalista ds. Promocji i informacji w Zespole projektowym do realizacji Projektu e-usługa OMNIS

Biblioteka Narodowa

Warszawa

11 dni temu

Rekrutacja na stanowisko: Głównego Specjalisty ds. Promocji i informacji w Zespole projektowym do realizacji Projektu e-usługa OMNIS

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:
  • bardzo dobra znajomość organizacji bibliotek w Polsce,
  • bardzo dobra znajomość ustawy o bibliotekach i ustawy o obowiązkowych egzemplarzach bibliotecznych wraz z ich aktami wykonawczymi,
  • dobra znajomość narzędzi PR i narzędzi marketingowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu działań promocyjno-informacyjnych,
  • kompetencje i doświadczenie w redakcji tekstów promocyjno-informacyjnych,
  • kompetencje i doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych,
  • doświadczenie w zakresie organizacji i obsługi konferencji i innych wydarzeń,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows, Office 365),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • komunikatywność, dokładność i sumienność.
Mile widziane:
  • doświadczenie w promocji projektów finansowanych/współfinansowanych przez Unię Europejską,
  • znajomość „Podręcznika wnioskodawcy i beneficjenta programów polityki spójności 2014-2020 w zakresie informacji i promocji”,
  • obsługa programów graficznych,
  • znajomość projektów digitalizacyjnych oraz systemów bibliotecznych polskich i zagranicznych,
  • znajomość ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Zakres obowiązków:
  • realizacja strategii promocji i komunikacji projektu e-usługa OMNIS,
  • przygotowywanie konferencji i innych wydarzeń związanych z projektem e-usługa OMNIS,
  • kontakt z mediami,
  • przygotowanie informacji prasowych oraz artykułów,
  • przygotowywanie materiałów promocyjno-informacyjnych
Wymiar czasu pracy:
  • pełny etat.
Wynagrodzenie:
  • 5 000 zł brutto.

Zgłoszenia są przyjmowane do 28.02.2018 r.

Rozmowy z wybranymi kandydatami przeprowadzi komisja powołana przez Dyrektora BN.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w plikach opisanych imieniem i nazwiskiem kandydata na adres e-mail rekrutacja@bn.org.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Bibliotece Narodowej w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Biblioteka Narodowa z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa. Moje dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb realizacji procesu obecnej rekrutacji. Moje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. Podanie moich danych Bibliotece Narodowej jest dobrowolne. Mam prawo do dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Mam świadomość, że niepodanie moich danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji w Bibliotece Narodowej z siedzibą w Warszawie.

Poznaj

Biblioteka Narodowa, podległa Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest centralną biblioteką państwa i jedną z najważniejszych narodowych instytucji kultury. Działa na podstawie art. 16 ust. 4 Ustawy o bibliotekach i Statutu Biblioteki Narodowej. Wypełniając zadania dużej biblioteki naukowej o profilu humanistycznym, pozostaje zarazem głównym archiwum piśmiennictwa narodowego i krajowym ośrodkiem informacji bibliograficznej o książce, znaczącą placówką naukową, a także ważnym ośrodkiem metodycznym dla innych bibliotek w Polsce.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Promocji

Specjalista ds. Promocji to osoba, która jest odpowiada za koordynowanie działalności promocyjnej firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie kampanii promocyjno - reklamowej i gadżetów promocyjnych, kontakty z mediami (baza, recenzje, wywiady, pozyskiwanie i prowadzenie patronatów medialnych – negocjacje, tworzenie umów, koordynowanie procesu realizacji umowy), ...
Specjalista ds. Promocji Praca Specjalista ds. Promocji

Rekrutują z Praca.pl