Grafik Komputerowy
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Grafik Komputerowy

Poznaj stanowisko:
Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...

czytaj więcej: Grafik

Praca Grafik

Grafik Komputerowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca RADWAG Wagi Elektroniczne / Grafika / Fotografia / Kreacja / Inżynieria / Projektowanie / Radom

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Grafik DTP z 2-letnim doświadczeniem Montovnia Sp. z o.o. mazowieckie

Konsultant grafik (Adobe Flash) ProData Consult mazowieckie

Designer/ Grafik/ Projektant 3D Polmet Sp. z o.o. mazowieckie

Inżynier Sprzedaży Endress+Hauser Polska Sp.z o.o. mazowieckie

Programista Mikrokontrolerów RADWAG Wagi Elektroniczne mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

RADWAG Wagi Elektroniczne jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych.  Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży, którą tworzą liczne biura handlowe w Polsce oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Oprócz produkcji na rynek polski, eksportujemy swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, USA, Afryki, oraz na rynki dalekowschodnie.

RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POSZUKUJEMY W RADOMIU kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:

  • projektowanie folderów, broszur, ulotek, plakatów i innych materiałów firmowych,
  • przygotowywanie i skład materiałów do druku (DTP),
  • projektowanie layoutu stron internetowych oraz grafik i animacji,
  • obróbka i retusz zdjęć, edycja i montaż filmów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • praktyczna znajomość zasad projektowania grafiki (kompozycja, kolor, typografia),
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku, w tym składu DTP ,
  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, CorelDraw,
  • znajomość programów do edycji i montażu filmów,
  • wysokie poczucie estetyki i kreatywność,
  • doświadczenie udokumentowane zrealizowanymi projektami,
  • komunikatywność, terminowość, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY ZATRUDNIENIE WYŁĄCZNIE W RADOMIU W RAMACH UMOWY O PRACĘ.

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16402 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.