Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Grafika / Fotografia / Kreacja

małopolskie, Kraków

2016-08-17

2016-08-16

2016-08-13

Grafik komputerowy- Ogłoszenie archiwalne

Praca Prymat Sp. z o.o. / Grafika / Fotografia / Kreacja / małopolskie / Kraków

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 911856, z dnia 2015-12-07

Prymat Spółka z o.o. z Jastrzębia-Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak:
KUCHAREK, PRYMAT, poszukuje kandydata do współpracy w zakresie:

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • tworzenie projektów graficznych

  • przygotowywanie materiałów do druku

  • współpraca z działem marketingu

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych z rodziny Adobe
    (Photoshop, Illustrator, InDesign, mile widziany Flash)

  • bardzo dobra znajomość programu CorelDraw

  • znajomości zasad typografii i kompozycji

  • doświadczenie w grafice użytkowej (znajomość zasad projektowania opakowań)

  • umiejętność kompleksowego przygotowania materiałów do druku (flekso, offset, roto)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • prowadzenie działalności gospodarczej

  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku