Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Grafik Kreatywny

Firma Media4U Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4975 dni temu

Ogłoszenie numer: 116463, z dnia 2010-10-11

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • samodzielne wykonanie grafik (w formacie CDR, EPS, JPG, GIF oraz SWF) na potrzeby portalu,
  • korektę i aktualizację plików graficznych na potrzeby ich publikacji w sieci,
  • przygotowanie materiałów reklamowych (mailingi, bannery, prezentacje sprzedażowe) na potrzeby portalu i Klientów,

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych: Photoshop, Ilustrator, Flash
  • bardzo dobra znajomość Action Script 3.0
  • umiejętność projektowania kreacji internetowych i papierowych
  • umiejętność projektowania prezentacji multimedialnych
  • znajomość HTML'a
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • samodzielność
Mile widziane:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawy Quarkxpress

Oferujemy

  • możliwość dalszego rozwoju
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • możliwość poznania branży internetowej