Grafik / Projektant Power Point
pl / en

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Grafik / Projektant Power Point - Ogłoszenie archiwalne

Praca Studio-prezentacji.pl / Grafika / Fotografia / Kreacja / Media / Sztuka / Rozrywka / dolnośląskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 933617, z dnia 2015-12-30

www.studio-prezentacji.pl

Studio-prezentacji.pl to pierwsze w Polsce studio tworzące profesjonalne prezentacje biznesowe w oparciu o założenia neuromarketingu i psychologii perswazji. Dostarczamy skuteczne prezentacje dla dużych korporacji, agencji reklamowych, start-upów i firm consultingowych. Nasza codzienna praca to modyfikacja standardowych dokumentów PowerPoint w estetyczne prezentacje z silnym przekazem prosprzedażowym.

Obecnie poszukujemy osób z całej Polski do pracy zdalnej na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • praca zdalna - z danego miejsca zamieszkania
  • projektowanie prezentacji PowerPoint
  • modyfikacja slajdów prezentacji PowerPoint na bardziej estetyczne i bardziej prosprzedażowe
  • projektowanie szablonów prezentacji PowerPoint
  • obróbka elementów graficznych do prezentacji w programach typu Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w projektowaniu prezentacji PowerPoint
  • praktyczna znajomość programu PowerPoint, w tym m.in. umiejętność szybkiego tworzenia i edytowania stylów, wykresów, diagramów, obiektów graficznych oraz tworzenia szablonów
  • umiejętność obróbki zdjęć w programie Adobe Photoshop
  • umiejętność tworzenia ikon i grafik w programie Adobe Illustrator
  • dyspozycyjność w wygodnym trybie pracy zdalnej, z domu
  • mile widziana znajomość obsługi programów Adobe After Effects oraz Prezi
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od nakładów pracy
  • wygody tryb pracy zdalnej, z domu
  • wsparcie przy współpracy zdalnej