Grafik / Projektant

Euro-Trade PHZ Golińscy Spółka Jawna

Kraków

71 dni temu

Jesteśmy liderem branży produktów dziecięcych. Naszą pasją jest dostarczanie trwałych produktów, które wspierają proces rozwoju dziecka.
Dołącz do naszego zespołu – ponad 250 pracowników!
Zostań współtwórcą naszych marek.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • poszukujemy pracownika na stanowisko grafik projektant
  • kreacja szaty graficznej produktów i opakowań
  • projektowanie materiałów marketingowych w tym: katalogów, cenników, broszur, ulotek, tablic reklamowych, bilbordów, itp.
  • projektowanie grafiki webowej i podstawowa znajomość technologii webowych
  • wykonywanie zdjęć na potrzeby projektowe w profesjonalnym studio fotograficznym

Oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów graficznych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu ADOBE (Illustrator, InDesign, PhotoShop)
  • wiedzy z zakresu przygotowania do druku oraz projektowania materiałów reklamowych
  • umiejętności projektowania opakowań oraz materiałów POS
  • umiejętności cyfrowej obróbki zdjęć
  • kreatywności i entuzjazmu w pracy zawodowej
  • kultury osobistej i dobrej organizacja pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość branży artykułów dziecięcych będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom/-tkom oferujemy :

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji
  • współpracę z młodym i dynamicznym zespołem
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę na pełny etat w siedzibie firmy w Krakowie (praca stacjonarna)

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Nadsyłanych ofert nie zwracamy.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Rekrutują z Praca.pl