Podobne oferty pracy

Jesteśmy liderem branży produktów dziecięcych. Naszą pasją jest dostarczanie trwałych produktów, które wspierają proces rozwoju dziecka.
Dołącz do naszego zespołu – ponad 250 pracowników!
Zostań współtwórcą naszych marek.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Grafik / Projektant
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • poszukujemy pracownika na stanowisko grafik projektant
  • kreacja szaty graficznej produktów i opakowań
  • projektowanie materiałów marketingowych w tym: katalogów, cenników, broszur, ulotek, tablic reklamowych, bilbordów, itp.
  • projektowanie grafiki webowej i podstawowa znajomość technologii webowych
  • wykonywanie zdjęć na potrzeby projektowe w profesjonalnym studio fotograficznym

Oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów graficznych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu ADOBE (Illustrator, InDesign, PhotoShop)
  • wiedzy z zakresu przygotowania do druku oraz projektowania materiałów reklamowych
  • umiejętności projektowania opakowań oraz materiałów POS
  • umiejętności cyfrowej obróbki zdjęć
  • kreatywności i entuzjazmu w pracy zawodowej
  • kultury osobistej i dobrej organizacja pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość branży artykułów dziecięcych będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom/-tkom oferujemy :

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji
  • współpracę z młodym i dynamicznym zespołem
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę na pełny etat w siedzibie firmy w Krakowie (praca stacjonarna)

Oferty z aktualnym portfolio i zdjęciem prosimy kierować klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule e-maila (warunek konieczny).

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Nadsyłanych ofert nie zwracamy.

Poznaj

Euro-Trade PHZ Golińscy Spółka Jawna

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl