Najnowsze oferty pracy

  • Webmaster

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    3 dni
    Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS; Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM; Prowadzenie powierzonych...
Zobacz więcej ofert pracy

Grafik - Webmaster

Globalvanet sp. z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
4538 dni temu

Ogłoszenie numer: 176745, z dnia 2011-12-16

Zapraszamy na http://www.globalvanet.com

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: Web

Opis stanowiska

  • Aktualizacja serwisów www i portali.
  • Przygotowywanie bannerów internetowych.
  • Tworzenie layoutów do "prostych" serwisów www.

Wymagania

  • Zmysł artystyczny,
  • Perfekcyjna znajomość html i flash.

Oferujemy

  • Praca zdalna lub na miejscu w siedzibie.