Zobacz więcej ofert pracy

Graphic Designer

LEMON TREE design group
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5227 dni temu

Ogłoszenie numer: 86371, z dnia 2010-01-12

to agencja projektowania graficznego istniejąca na rynku od 2000 roku. Od początku swojego istnienia dynamicznie rozwijamy się realizując rozmaite projekty dla znanych marek z różnych branż. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • projektowanie graficzne opakowań, materiałów BTL i reklam prasowych oraz logotypów (praca zgodna z briefem)
  • opracowanie atrakcyjnej prezentacji koncepcji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop
  • doświadczenie zawodowe (3 lata) oraz sukcesy w dziedzinie projektowania graficznego
  • kreatywność
  • mile widziane zdolności copywriterskie
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość na konstruktywną krytykę (umiejętność pracy w zespole)

Oferujemy

  • pracę ze znanymi markami
  • dużą swobodę kreacji
  • pracę w młodym i ambitnym zespole