Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Opiekunka Dziecięca śląskie
Guwernantka / Niania / Opiekunka

Guwernantka-niania.pl
śląskie
praca stacjonarna
3249 dni temu

Ogłoszenie numer: 738455, z dnia 2015-06-26

www.guwernantka-niania.pl

Nasza firma „guwernantka-niania.pl" powstała z myślą o umożliwieniu swoim klientom skorzystania z usług profesjonalnych, kompetentnych guwernantek oraz niań. W odpowiedzi na potrzeby rynku tworzymy firmę, w której zatrudnienie mogą znaleźć osoby ambitne, kreatywne i wykonujące swoją pracę z pasją.

By sprostać najwyższym oczekiwaniom nasi pracownicy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, ponieważ wiemy jak ważne jest by osoba opiekująca się i zajmująca się rozwojem dziecka była odpowiednio przygotowana merytorycznie.

Obecnie poszukujemy niani do pracy z 7-letnim chłopcem w Arabii Saudyjskiej (Riyadh).

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Arabia Saudyjska / Riyadh
  • Zakwaterowanie w miejscu pracy
  • Praca z 7 letnim chłopcem

Wymagania

  • doświadczenie na danym stanowisku
  • wykształcenie pedagogiczne, nauczanie początkowe/ wczesnoszkolne lub pokrewne
  • biegła znajomość jęz. angielskiego
  • mile widziana znajomość jęz. francuskiego
  • troskliwa, kochająca i pełna pozytywnej energii osoba
  • pasja, zaangażowanie i kreatywność
  • uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność
  • otwartość na odmienną kulturę i tolerancja

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • własny pokój z łazienką
  • 30 dni rocznego urlopu
  • prywatny samochód z szoferem by wykonywać wszystkie czynności związane z opieką nad chłopcem
  • pokrycie kosztów związanych z biletami lotniczymi
  • możliwość korzystania z basenu, sauny i spa w domu w czasie wolnym.
  • możliwość podróżowania z rodziną w celach rekreacyjnych i biznesowych