Zobacz więcej ofert pracy

Guwernantka

Piotr Niwiński
Arabia Saudyjska
praca stacjonarna
3722 dni temu

Ogłoszenie numer: 403025, z dnia 2014-03-19

Guwernantka-niania.pl zajmuje się poszukiwaniem dla swoich klientów niań oraz guwernantek.

Guwernantka

Miejsce pracy: Arabia Saudyjska

Opis stanowiska

Nasza firma poszukuje guwernantki do pracy z dwójką bliźniaków w wieku 4 lat. Jedno z dzieci ma podejrzenie o zespół Aspergera (trwają badania). Guwernantka sama określi ilości godzin pracy dziennie, by rozwijać umiejętności dzieci i wyrównywać ewentualne braki rozwojowe.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • wykształcenie psychologiczne lub pedagogiczne
  • doświadczenie co najmniej roczne potwierdzone referencjami
  • samodzielność i kreatywność w pracy z dziećmi
  • cierpliwość i sumienność
  • umiejętność dostosowania się do odmiennej kultury, tolerancja
  • obsługa komputera

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • umowa o pracę
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • pracę w wielokulturowym środowisku
  • liczne podróże po Europie i Stanach Zjednoczonych wraz z rodziną
  • szkolenie dotyczące Zespołu Aspergera

Wynagrodzenie

Od 2500 do 7000 PLN