Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Handlowiec - Kierowca

Morpol Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
6959 dni temu

Ogłoszenie numer: 10626, z dnia 2005-04-26

Jesteśmy firmą produkcyjną zajmującą się przetwórstwem rybnym (głównie łosoś wędzony).

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Do zadań handlowca będzie należało: - pozyskiwanie rynków zbytu na terenie województwa zachodniopomorskiego; - utrzymywanie kontaktów z klientami; - dostarczanie i koordynacja zamówień.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - doświadczenia w pracy handlowca; - wykształcenie min. średnie; - obsługa komputera, prawo jazdy; - samodzielność w organizacji pracy, pomysłowość.

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie; nienormowany czas pracy; możliwa prowizja przy dobrych wynikach sprzedaży.