Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Handlowiec (praca w biurze)

ProData sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4796 dni temu

Ogłoszenie numer: 145675, z dnia 2011-04-29

Firma branży IT poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało poszukiwanie, pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie sprzedaży sprzętu i oprogramowania komputerowego.

Poszukujemy osoby otwartej, lubiącej kontakt z ludźmi!

Wymagania

  • dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • wykształcenie minimum średnie informatyczne, ekonomiczne lub techniczne
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dobra umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • doświadczenie na rynku komputerowym
  • doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

  • pracę w partnerskiej atmosferze
  • dostęp do najnowocześniejszego sprzętu komputerowego
  • możliwości rozwoju i kształcenia - szkolenia produktowe i handlowe
  • możliwość kształtowania własnych zarobków - podstawa plus premia