Handlowiec w Salonie Łazienek

BIMs PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk Sp. k.

Wrocław

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1892052, z dnia 2018-01-15

Firma BIMs PLUS poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: SALON WROCŁAW

Opis stanowiska

  • miejsce pracy: Punkt Sprzedaży w Salonie Elements we Wrocławiu
  • realizacja założonych planów
  • obsługa klientów - aktywna sprzedaż
  • przygotowywanie ofert, doradztwo
  • współpraca z projektantami/architektami
  • dbałość o wizerunek Salonu

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych z klientami/dostawcami
  • samodzielność, inicjatywa, kreatywność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • motywacja do poszerzania wiedzy branżowej
  • praca na podobnym stanowisku oraz znajomość rynku będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie
  • samodzielna i odpowiedzialna praca
  • rozwój zawodowy i osobisty realizowany poprzez szkolenia

Zgłoszenia zawierające CV, zdjęcie i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec

Rekrutują z Praca.pl