Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

INS W. Augustowski sp. j.
Wrocław
praca stacjonarna
4957 dni temu

Ogłoszenie numer: 121727, z dnia 2010-11-05

Information Network Support jest firmą usługowo-handlową działającą na terenie całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę sieci IT z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Handlowiec

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

    Sprzedaż usług IT, głównie do małych/średnich przedsiębiorstw oraz instytucji. Wyszukiwanie na rynku nowych klientów. Samodzielne przygotowywanie ofert. Spotkania z klientami.

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • Samodzielność i duża aktywność,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług IT,
  • Czynna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- ciekawą pracę, - atrakcyjne szkolenia, - szansę realizacji własnych pomysłów, - możliwość osiągnięcia atrakcyjnych zarobków.