Handlowiec

AUTO-CENTRUM SA

Poznań

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1890972, z dnia 2018-01-12

Firma motoryzacyjna o profilu handlowo-usługowym,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • sprzedaż samochodów osobowych
  • doradztwo techniczne
  • sporządzanie ofert dla klientów
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

  • wykształcenie mon. średnie
  • znajomość podstaw motoryzacji najlepiej w sektorze samochodów osobowych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe  w branży motoryzacyjnej
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej firmie ( po okresie próbnym, umowę o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy

Wynagrodzenie

Od 2000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca Samochodów

Sprzedawca samochodów, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią sprzedaż samochodów nowych lub używanych. Osoba zainteresowana tą formą pracy może pracować więc w salonie samochodowym, komisie, na giełdzie pojazdów, czy za pośrednictwem strony internetowej. Do wykonywania tego zawodu nie są wymagane żadne oficjalne uprawnienia czy posiadanie konkretnego wykształcenia. Sprzedawcą ...
Sprzedawca Samochodów Praca Sprzedawca Samochodów