Zobacz więcej ofert pracy

handlowiec

SIETOM Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5788 dni temu

Ogłoszenie numer: 46787, z dnia 2008-07-15

SIETOM Sp. z o.o. Ogólnopolska Firma zajmująca się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego, serwisem urządzeń drukujących oraz sprzedażą i serwisem notebooków

handlowiec

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Handlowca należy: - aktywne pozyskiwanie Klientów oraz opieka nad stałymi Klientami - doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług - budowanie pozytywnej i trwałej relacji z klientem - zapewnienie Klientom zindywidualizowanej, kompleksowej i profesjonalnej obsługi

Wymagania

Profil kandydata: - prawo jazdy kat. B - zdolności interpersonalne - umiejętność obsługi komputera - samodyscyplina i konsekwencja w działaniu - student studiów wieczorowych lub zaocznych

Oferujemy

Wybranej osobie firma oferuje: - szkolenie produktowe - rozwój zawodowy, poprzez kontakt z nowoczesnymi technologiami druku - przyjazna atmosfera pracy w młodym dynamicznym zespole - możliwość podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia się - samochód i telefon komórkowy do użytku służbowego