Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

PHZ VIPOL Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5239 dni temu

Ogłoszenie numer: 87702, z dnia 2010-01-28

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego VIPOL Sp. z o.o. jest cenionym partnerem handlowym w zakresie kompleksowej obsługi i realizacji inwestycji budowlanych.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • realizacja planów sprzedaży
  • bezpośrednie wizyty u odbiorców
  • rzetelne raportowanie wyników

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność dostosowywania się do zmiennego środowiska
  • znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • umiejętność planowania i dobra organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • możliwość zdobywania cennych doświadczeń,
  • pracę w miłym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,