Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

InterKadra Sp. z o.o.
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
2751 dni temu

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Hostessa
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Nr ref.: HST/1016/TG
Zadania:

- informowanie klientów sklepu o zmianach, jakie zaszły w markecie.

Wymagania:

- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do Klienta,
- chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
- regularne wypłaty wynagrodzeń,
- opiekę Doradcy ds. obsługi Klienta.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dlaczego właśnie Interkadra?

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.