Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

Beetsma Sp. z o.o.
Rydułtowy
praca stacjonarna
2543 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

APT Beetsma (nr rej. 5169) dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko hostessa.

Miejsce pracy: śląskie / Rydułtowy

Hostessa
Miejsce pracy: śląskie/ Rydułtowy

Obowiązki:

* promocja produktów firmy,
* udzielanie informacji dotyczących produktu,
* zachęcanie do skorzystania z promocji,

Wymagamy:

* aktualnej książeczki sanepidowskiej,
* dyspozycyjności w dniach 28-30 kwietnia 2017,
* ukończone 18 lat,
* komunikatywność, otwartość,
* wysoka kultura osobista,
* mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

* umowę zlecenie z ZUS,
* pracę w dniach 28-30.04.2017 w godzinach 9-15 i 15-21 ,
* przyjemną atmosferę,
* możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

Osoby zainteresowana proszę o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny 602 532 119.