Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
HR Manager / Kierownik Działu Kadr

ON HR Consultants
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
3957 dni temu

Właściciel sieci hoteli poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku HR Manager / Kierownik Działu Kadr.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Zadania:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

  • rozwijanie i nadzorowanie pracy działu personalnego
  • opracowanie i realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi będącej w zgodzie ze strategią i celami firmy
  • opracowanie i realizacje budżetu przeznaczonego na działania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • wparcie i nadzorowanie procesu rekrutacji oraz zarządzanie bazą kandydatów
  • przygotowanie i zarządzanie programem rozwoju pracowników, w tym opracowanie indywidualnych ścieżek kariery zawodowej
  • rozwijanie i koordynacja istniejącego systemu motywacyjnego
  • tworzenie i koordynacja systemu ocen pracowników
  • tworzenie i nadzór nad harmonogramem szkoleń
  • kontrola skuteczności szkoleń
  • nadzór nad zgodnością działań firmy i wdrożonych procedur pod względem prawnym
  • nadzór nad sprawnością i jakością wypłacanych wynagrodzeń
  • prowadzenie PR wewnętrznego
  • przygotowanie raportów dla Zarządu
Wymagania:
  • ukończenie studiów wyższych, preferowane wykształcenie w zakresie psychologii biznesu
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • doskonała znajomość prawa pracy w praktyce
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów i w coachingu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, kreatywność i duże zdolności interpersonalne
  • doświadczenie w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość współtworzenia nowej strategii i kultury organizacji w dynamicznej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • możliwość samorealizacji i rozwoju osobistego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)