Zobacz więcej ofert pracy

Hydraulik

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Kielce
praca stacjonarna
3328 dni temu

Ogłoszenie numer: 671633, z dnia 2015-03-27

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Hydraulik

Miejsce pracy: Kielce

Nr Ref.: 205920_001

Opis stanowiska

Gdzie i kiedy:
- Zatrudnienie od: czerwiec/lipiec 2015 roku
- Rozpoczęcie kursu językowego w Kielcach: kwiecień 2015
- Ilość osób w grupie: 10

Wymagania

Szukamy osób z:
- Wykształceniem o profilu budowlanym
- Doświadczeniem w pracy na stanowisku montera instalacji hydraulicznych minimum 1 rok
- Zaangażowaniem i chęcią do nauki języka niemieckiego
- Własnym samochodem którym możliwy będzie wyjazd do Niemiec
- Nastawieniem do podjęcia pracy na dłuższy okres w Niemczech

Oferujemy

Co oferujemy:

- Spotkanie z pracodawcą w Krakowie przed rozpoczęciem kursu
- Dokładną informację o warunkach zatrudnienia  (umowa, wynagrodzenie, czas pracy, warunki mieszkaniowe itp.)
- Intensywny bezpłatny kurs języka niemieckiego który pozwoli ci pracować w Niemczech na stanowisku montera instalacji sanitarnych
- 250 godzin lekcyjnych języka niemiekciego

- Gwarancję pracy po ukończeniu kursu

- Niemiecką umowę o pracę podpisywaną w Polsce po ukończeniu kursu
- Pełną pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych np. Kindergeld
- Pomoc w organizacji wyjazdu i niezbędnych formalności (konto bankowe, meldunek, itp.)
- Niemieckie ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
- Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie