Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Informatyk - programista C#

Orad Poland sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
5470 dni temu

Ogłoszenie numer: 67958, z dnia 2009-06-17

Firma z grupy 'ORAD Hi-Tec Systems' Tworzymy oprogramowanie, które pozwala używać grafikę czasu rzeczywistego w produkcjach telewizyjnych na żywo. To my pierwsi pokazaliśmy wirtualne studio telewizyjne, a produkcje robione naszymi narzędziami oglądasz często, tylko o tym nie wiesz :-) www.orad.pl www.orad.tv

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Projektowanie i implementacja jednego z głównych naszych produktów - 3DPlay. - Programowanie C# na platformie .NET - GUI w 'Windows Presentation Foundation'

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: informatyka - praktyczna znajomość C\C++\C# - praktyczna znajomość Microsoft Visual Studio C++ - Wiedza na temat projektowania zorientowanego obiektowo - znajomość systemu Windows na poziomie użytkownika - znajomość angielskiego umożliwiająca komunikację, czytanie i pisanie dokumentacji Posiadanie co najmniej jednej z poniższych umiejętności będzie dodatkowym atutem: - zdolności analityczne - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - wiedza na temat dobrych praktyk tworzenia GUI - znajomość 'Windows Presentation Foundation' - znajomość zagadnień grafiki komputerowej - znajomość procesów wytwarzania oprogramowania - wiedza na temat programowania współbieżnego - doświadczenie w programach bazo-danowych - poczucie estetyki i zdolności artystyczne

Oferujemy

- ciekawa praca w dobrze zintegrowanym, międzynarodowym zespole - kontakt z nowoczesnymi technologiami - możliwości rozwoju zawodowego - współpracę z firmami Hi-Tech w branży - atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych kompetencji i zaangażowania - opiekę medyczną Medicover