Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Informatyk - Serwisant

Firma Media4U Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4975 dni temu

Ogłoszenie numer: 116462, z dnia 2010-10-11

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór i zarządzanie sieciami komputerowymi naszych klientów w następującym zakresie:
  • Opieka techniczna nad sprzętem komputerowym
  • Obsługa systemów operacyjnych Windows
  • Rozwiązywanie problemów klientów, dotyczących systemów Windows
  • Nadzór nad systemami IT i monitoring

Wymagania

  • Wiedza na temat sprzętu komputerowego klasy PC
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows dla stacji roboczych
  • Bardzo dobra znajomość standardowych aplikacji biurowych dla systemów Windows
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych LAN
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny środek transportu
  • Kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć ciągłego poszerzania wiedzy
  • Duża odpowiedzialność
Mile widziane:
  • Podstawowa wiedza na temat systemów i środowisk UNIX (praca przy konsoli)
  • Znajomość zagadnień z zakresu usług sieciowych

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych