Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
informatyk-serwisant

MEDICSOFT SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
6221 dni temu

Ogłoszenie numer: 29194, z dnia 2007-05-08

Firma zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych związanych z medycyna i farmacją.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Instalacja i oprogramowanie komputerów. Naprawa i testowanie sprzętu komputerowego i urz. peryferyjnych. Serwisowanie oprogramowania oraz sieci komputerwowych i sprzętu komputerowego u klienta.

Wymagania

Prawo jazdy kat.B Znajomośc budowy i funkcjonowania komputera. Znajomośc systemów operacyjnych: Windows 98, XP, 2003 serwer Mile widziana znajomość SQLa

Oferujemy

Stałe zatrudnienie. Miłą atmosferę pracy. Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.