Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jelcz-Laskowice
Informatyka ds Wsparcia Technicznego-wdrożenia systemu Microsoft Dynamics -AX

ITALMETAL Sp. z o.o.
Jelcz-Laskowice
praca stacjonarna
4747 dni temu

Ogłoszenie numer: 148531, z dnia 2011-05-20

Fima produkcyjna z Jelcza-Laskowic (ok Wrocławia)
Poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • współprace pomiedzy firmą Italmetal a firma przygotowującaą i wprowadzajacą system oraz za doradztwo techniczne,
  • obsługę i wsparcie pracowników firmy Italmetal w zakresie technologii informatycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i raportów wewnętrznych,
  • współpracę w rozwiązywaniu pojawiających się problemów związanych z działaniem i funkcjonowaniem oprogramowania.

Wymagania

Odpowiedni kandydat powinien:

  • Posiadać wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doswiadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (doswiadczenie w projektach wdrażajacych systemy MRP)
  • Znać bardzo dobrze zasady i schematy funkcjonowania i przepływu informacji w firmach produkcyjnych
  • Posługiwać się językiem angielskim w stopniu dobrym, znajomość języka włoskiego mile widziana
  • Mieć rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne i być zorientowanym na współpracę
  • Dyspozycyjny i zaangażowany w prace

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o prace na czas trwania projektu ok 2 lata