Najnowsze oferty pracy

  • Analityk Kredytowy

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Analiza zdolności kredytowej klienta indywidualnego, instytucjonalnego i JST, w tym: analiza formalno-prawna wnioskodawcy, analiza ekonomiczno-finansowa, analiza transakcji oraz analiza zabezpieczeń; Dokonywanie inspekcji u klientów w fazie przygotowania decyzji kredytowej oraz współudział w...
Praca.pl Praca śląskie Tychy Specjalista ds. Administracji Kredytów Tychy
Inspektor Departamentu Administracji Kredytowej

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Tychy
praca stacjonarna
2812 dni temu

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. jest dynamicznie rozwijającą się i jedną z największych brokerów finansowych w Polsce. Od 13 lat oferuje na rynku polskim zaawansowaną platformę umożliwiającą sprzedaż kredytów i pożyczek kilkunastu banków oraz innych instytucji finansowych oferujących swoje produkty. Obecnie GTF posiada własne placówki kredytowe oraz współpracuje z 1500 Agencjami kredytowymi na terenie całego kraju.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chcesz pracować dla dużej i stabilnej Spółki, złóż swoją aplikację.

Miejsce pracy: Tychy

OPIS STANOWISKA:

  • analiza i weryfikacja dokumentacji kredytowej pod kątem formalnym
  • ocena wiarygodności kredytowej Klientów banku zgodnie z obowiązującymi zasadami, procedurami oraz polityką kredytową
  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji/uprawnień
  • rejestracja umów kredytowych
  • przestrzeganie prawidłowego obiegu dokumentów
  • profesjonalna obsługa Klientów współpracujących firm branży finansowej
  • budowanie długotrwałych relacji z Partnerami firmy
  • bezpośrednia współpraca z bankami w obszarze obsługi produktu i procesu
  • inicjowanie usprawnień oraz działań wspierających sprzedaż
  • realizacja nałożonych planów oraz zadań sprzedażowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży finansowej
  • ugruntowana wiedza na temat produktów bankowych
  • mile widziane doświadczenie w analizie kredytowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność oraz silna motywacja do działania
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • odpowiedzialność, dynamizm i zaangażowanie
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • zdolność analitycznego myślenia
  • wysokie kompetencje interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego