Podobne oferty pracy

Grupa Żywiec, zdobywca III miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2014 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG/HoReCa według Antal International, poszukuje pracownika na stanowisko:

Inspektor ds. Mediów

Miejsce pracy: Warka

Zakres obowiązków:
  • eksploatacja urządzeń i instalacji energetycznych w Browarze, w tym: w kotłowni, maszynowni chłodniczej, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, sprężonego powietrza, CO2, węzłów cieplnych, systemów wentylacji mechanicznej
  • nadzór nad pracą instalacji technologicznych
  • dbanie o utrzymanie na określonym poziomie stanu technicznego urządzeń instalacji technologicznych
Wymagania:
  • wykształcenie o profilu technicznym, mile widziane specjalności: energetyka cieplna, chłodnictwo, uzdatnianie wody lub oczyszczanie ścieków
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia energetyczne typu E
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziale o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem świadczeń dodatkowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...

Rekrutują z Praca.pl