Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inspektor farmaceutyczny umowa o pracę na czas określony od dnia 01.09.2014r. do 31.12.2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
wielkopolskie, Poznań i teren woj. wielkopolskiego
praca stacjonarna
3579 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 161896
  • Data ukazania się ogłoszenia: 23 lipca 2014 r.

  • Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • inspektor farmaceutyczny
  • umowa o pracę na czas określony od dnia 01.09.2014r. do 31.12.2014 r.

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 0.5

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny
    w Poznaniu
    ul. Szwajcarska 5
    61-285 Poznań

Miejsce wykonywania pracy:

  • Poznań i teren woj. wielkopolskiego

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • czynności kontrolne wynikające z zadań nałożonych na wojewódzkie inspektoraty farmaceutyczne ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U.z 2008 r.,Nr 45, poz.271 ze zm.),
  • czynności przygotowawcze w toku postępowania administracyjnego w ramach spraw prowadzonych przez Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.,
  • obowiązki wykonywane będą na terenie województwa wielkopolskiego

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz nadzoru nad ich obrotem oraz obrotem innych produktów będących w ofercie w hurtowniach farmaceutycznych, aptekach ogólnodostępnych , aptekach szpitalnych, działach farmacji, punktach aptecznych oraz placówkach obrotu pozaaptecznego.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Urząd znajduje się na II piętrze budynku czteropiętrowego.
    Wejście możliwe klatką schodową o szerokości 160 cm po schodach z poręczami. W budynku pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe farmaceutyczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 5 lat doświadczenia zawodowego w zawodzie farmaceuty, doświadczenie w administracji publicznej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • prawo wykonywania zawodu farmaceuty,
    • prawo jazdy kat.B,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet) oraz umiejętność szybkiego pisania,
    • obsługa urządzeń biurowych,
    • umiejętność pracy w zespole.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów