Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Inspektor nadzoru branży elektrycznej, koordynator robót elektrycznych

P.P.H.U. MACH Tomasz Mach
pomorskie, Pruszcz Gdański/Gdańsk
praca stacjonarna
4775 dni temu

Firma deweloperska - sprzedaż i budowa mieszkań.

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański/Gdańsk

Zadania:
  • Koordynacja robót branżowych,
  • Dokonywanie odbiorów,
  • Współpraca z urzędami;
Wymagania:
  • Uprawnienia budowlane - specjalność elektryka wraz z przynależnością do izby inżynierów,
  • Doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi i egzekwowania wykonywanych prac
  • Skuteczność w działaniu
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i kultura osobista to cechy, na które zwracamy uwagę!
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Miejsce zamieszkania najchętniej na terenie Trójmiasta lub okolic
Oferujemy:
  • Pracę dla Pani/Pana spełniających powyższe wymagania,
  • Samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy,
  • Telefon służbowy,
  • Umowę o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)