Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inspektor Nadzoru Budowlanego / Kierownik Projektu ds. inwestycji mieszkaniowych

Home Group sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4814 dni temu

Spółka deweloperska działająca w branży mieszkaniowej. Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad robotami budowlanymi, procesem całej budowy, generalnym wykonawcą i podwykonawcami
  • przygotowywanie, prowadzenie dokumentacji, realizacja i rozliczanie inwestycji wraz z raportowaniem do Zarządu
  • bezpośredni kontakt z wykonawcami, projektantami i innymi kontrahentami
  • prowadzenie wszelkich procedur administracyjnych związanych z inwestycją
  • przeprowadzanie przetargów odnośnie wyłaniania pracowni architektonicznych, generalnych wykonawców i podwykonawców
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • obowiązkowo minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Inspektora Nadzoru lub Kierownika Projektu w pracy na rynku mieszkaniowym
  • praktyczna znajomość procedur związanych z inwestycjami budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego w zakresie wszelkich uzgodnień, decyzji urzędowych i zezwoleń
  • znajomość przepisów budowlanych i zagadnień związanych z projektowaniem, realizacją i szacowaniem inwestycji
  • znajomość rynku budowlanego pod względem materiałów budowlanych i zastosowań tych materiałów w budownictwie
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • pracę przy ciekawych projektach w młodym, dynamicznym zespole
Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgoda obowiązuje do odwołania. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.